011-52330333 - 011-52335551

پرسش های متداول

پرسش های متداول

امکان ثبت نام برای دو نفر وجود دارد ولیکن کلاس به صورت نیمه خصوصی برگزار می گردد و از تخفیفات ویژه برخوردار است. البته زمانی کلاس قابل شروع شدن است که هر دو نفر در یک سطح باشند.

1. یک قطعه عکس 4*3

2. تصویر کپی شناسنامه و یا کارت ملی

3. شهریه دوره

 

دانشجویانی که برای امتحاناتی مثل آیلتس خود را آماده میکنند ابتدا می بایست دانش عمومی زبان خود ( General English) را تقویت کنند. از اینرو گروه آموزشی پردیسان نیز در همین راستا با داشتن کادری مجرب سعی بر این دارد تا دانشجویان را در کسب نمره بالا در امتحان آیلتس یاری نماید

 در دوره های کودکان کتاب های Family Friends, First Friends, Pockets, Little Pockets، در دوره نوجوانان کتاب های Connect و در دوره های بزرگسال کتاب های New American English File تدریس می شود.       

امتحانات به دو صورت کتبی (written) و شفاهی (oral) برگزار می شوند.

کلیه کلاسهای واحد دختران روزهای زوج و کلیه کلاسهای واحد پسران در روزهای فرد و در ساعات مختاف تشکیل میگردد . 

در کلاس های گروهی بین 10 تا 15 نفر و در کلاس های نیمه گروهی بین 5 تا 7 نفر.

در کلاس های گروهی به صورت نقدی، کلاس های نیمه گروهی در دو قسط و کلاس های خصوصی هر 10 جلسه شهریه دریافت می شود.

بله، در پایان هر سطح مدارکی به شرح ذیل به زبان آموزان ارائه می گردد.

 Advanced,Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper Intermediate

در طول هر ترم، هر کلاس حداقل 2 بار توسط سر مدرس هر شعبه بازدید می شود، جلسات work shop مدرسین هر ماه برگزار می شود. همچنین دانشجویان در طول هر ترم دو بار توسط سر مدرس مصاحبه می شوند و مطالب درسی آن ترم از ایشان پرسیده می شود.

ابتدا در جلسه تعیین سطح و مشاوره  سطح زبان آموز مشخص می شود و سپس بسته به سطح تعیین شده برنامه کلاسی، روز ها وساعات کلاس به ایشان اعلام می گردد.

زبان آموز ابتدا مصاحبه ای شفاهی با سوپروایزر خواهند داشت و پس از مشخص شدن سطح، سوپروایزر مربوطه با کمال صبر و دقت زبان آموز را در امر یادگیری و نوع و نحوه کلاس ها راهنمایی می کنند.

در گروه آموزشی پردیسان ارزشيابي از زبان آموزان به سه صورت انجام مي پذيرد. الف) ارزشيابي کتبي: که شامل آزمون پايان ترم مي باشد. ب) ارزشیابی شفاهی: که در طول ترم 2 بار توسط سرمدرس صورت می پذیرد. ج) ارزشيابي توصيفي: توسط مدرس مربوطه بر اساس فعاليتهاي کلاسي و ميزان آمادگي زبان آموز در طول ترم صورت مي پذيرد.

کسب نمره حداقل 67 به همراه یک مصاحبه شفاهی با سرمدرس ویا مسول آموزش

چنانچه اولیاء زبان آموز از قبل با مدیر و یا مسول دفتر موسسه هماهنگ کرده باشد از طرف موسسه هماهنگی لازم جهت برگزاری امتحان بعمل خواهد آمد .

اگر در مصاحبه تعیین سطح صلاحیت زبان آموز برای شرکت در این دوره تایید شود ایشان می توانند مستقیما وارد کلاس های آیلتس شوند.

اما اگر سطح عمومی زبان ایشان نیاز به تقویت بیشتر داشته باشد سوپروایزر موسسه راهنمایی های لازم را به ایشان ارائه خواهند داد تا در سطح مناسب شرکت کنند.

 ارائه درخواست کتبی استرداد شهریه و انصراف از کلاس 2. ارائه اصل فیش ثبت نامی (بدون ارائه اصل فیش ثبت نام استرداد به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد) 3. پر نمودن فرم مخصوص استرداد شهریه (همراه داشتن شماره کارت به نام زبان آموز الزامی است) 4. کسر حداقل 20% از کل شهریه دوره ثبت نامی 5. واریز مبلغ باقیمانده شهریه پس از تأیید سرپرست شعبه پس از 72 ساعت

 در صورت بروز هر مشکل زبان آموزان محترم می توانند با در میان گذاشتن آن موضوع با سوپروایزر مر بوطه و یا سرمدرس مشکل خود را حل کنند. لازم به توضیح است که همکاران در گروه آموزشی شکوه دانش با تمام وجود، بردباری و شکیبایی سعی در فراهم نمودن محیطی آرام و کاملا آموزشی برای زبان آموزان محترم دارند.

در کلاس های گروهی بین 10 تا 15 نفر و در کلاس های نیمه گروهی بین 5 تا 7 نفرو ضمن اینکه در کلاسهای نیمه گروهی پس از هماهنگی با اداره آموزش و پرورش حداقل شهریه 10 نفر دریافت میگردد.

گروه آموزشی شکوه دانش با کادری مجرب و آموزش دیده مواد آموزشی خود را به گونه ای طراحی کرده است که دانشجویان در پایان دوره های آموزشی خود بر روی هر 4 مهارت زبان یعنی ( speaking, listening, writing, reading) تسلط کافی داشته باشند. لازم به توضیح است که پایه آموزش بر روی مکالمه تدوین شده ضمن اینکه مواردی چون دایره لغت، گرامر، تلفظ، لهجه و ... به عنوان زیر شاخه های این 4 مهارت محسوب می شوند و دانشجویان به خوبی آنها را فرا می گیرند.

 در حال حاضر زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی تدریس می شود. 

کلاس ها در فصل تابستان ازساعت 8 صبح تا 8 شب در زمانبندی مشخص برگزار می شوند. کلاس ها در قالب دو روز در هفته برگزار می شوند.

کلاس ها درسایر فصول ازساعت 15  تا 20  در زمانبندی مشخص برگزار می شوند. کلاس ها در قالب دوجلسه در هفته و بعضی هفته ها سه جلسه در هفته برگزار می شوند.

البته! استاد شما تقريبا هر روز به شما تکليف خواهد داد که در کلاس تصحيح خواهد شد.

بله، ابتدا زبان آموز درخواست خود را به صورت مکتوب به واحد آموزش شعبه ای که در آن در حال تحصیل است ارائه می دهد و سپس پس از بررسی گواهی اشتغال به تحصیل زبان آموز مزبور از سوی دفتر مرکزی صادر می شود.

تعداد زبان آموزان در کلاس های گروهی بین 10 تا 15 نفر هستند اما در دوره های نیمه گروهی تعداد زبان آموزان بین 5 تا 7 نفر می باشند. همچنین مدت زمان تکمیل دوره ها در کلاس های نیمه گروهی کوتاهتر می باشد.

برای انجام تعیین سطح مبلغی در یافت میگردد. هر زبان آموزی که اقدام به ثبت نام نماید مبلغ دریافت شده تعیین سطح از مبلغ شهریه کسر میگردد. علاوه بر این سوپروایزرهای گروه آموزشی شکوه دانش مشاوره های آموزشی مورد نیاز را نیز به زبان آموزان ارائه می دهند.

کپی شناشنامه و کارت ملی و تکمیل فرم ثبت نام جهت تشکیل پرونده زبان آموزی

در دوره های خردسالان فیلم های آموزشی و کارتون ،در دوره های کودکان دیکشنیری تصویری کودکان و کتاب داستان ، در دوره نوجوانان کتاب های Vocabulary in use، و در دوره بزرگسالان کتاب Oxford Word Skill به عنوان Supplementary books معرفی می شوند.

مبلغ شهریه بر اساس مصوبه اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران دریافت میگردد .

  تعداد جلسه کلیه کلاسها بر اساس دستورالعمل اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران میباشد . هر هفته حداقل دو جلسه برگزار میگردد. بعضی هفته ها نیز سه جلسه برگزار میگردد .چنانچه داوطلبان تمایل داشته باشند هر روز کلاس بجای یک جلسه دو جلسه تشکیل میگردد .

 فقط کلاس خردسالان آنهم فقط برای مدت یک سال ( دانش آموزان کلاس اول و دوم ابتدایی)

 شهریه مراکز آموزشی را شورای نظارت اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران تعیین و به ادارات تابعه جهت ابلاغ به آموزشگاها اعلام مینماید .

سوالی دارید از ما بپرسید؟